در حال بارگذاری ...
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه اعلام کرد:

فراخوان همکاری در تهیه و تولید محتوای آموزشی دانشگاه فرهنگیان

نخستین "فراخوان همکاری در تهیه و تولید محتوای آموزشی دانشگاه فرهنگیان" منتشر شد.

دکتر ساکی با اعلام این خبر افزود: در راستای تهیه و تولید محتوای آموزشی در قالب کتاب و منطبق با برنامه­ های جدید درسی، معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه، نخستین فراخوان خود را در چارچوب تألیف و ترجمه مربوط به دروس رشته "علوم تربیتی گرایش آموزش ابتدایی"با شرایط و ویژگی های زیر اعلام می­نماید:

از تمامی اعضای محترم هیأت علمی دانشگاه فرهنگیان و سایر دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی واجد شرایط جهت همکاری دعوت به عمل می آید.

متقاضیان لازم است "طرح نامه" خود را با توجه به عناوین دروس و سرفصل های پیوست و طبق ملاک های ذکر شده در فرم طرح نامه تکمیل و تا تاریخ 30 / 5/ 1395 از طریق پست الکترونیک به نشانی towlidmohtava@gmail.com ارسال نمایند. نتایج از طریق پست الکترونیک به افراد اعلام و نیازی به مراجعه حضوری نخواهد بود.

متقاضیان در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با شماره 87751740 تماس حاصل فرمایید.

الف ) شرایط متقاضی همکاری:

  1. سابقه تدریس و تجربه عملی در حوزه تخصصی عنوان پیشنهادی،
  2. در صورت پیشنهاد ترجمه، تسلط و احاطه کافی به زبان اصلی کتاب،
  3. عضویت هیأت علمی دانشگاه ها و مؤسسات پژوهشی با حداقل مرتبه استادیاری،

4. سابقه نگارش حداقل 4 مقاله علمی ـ پژوهشی در مجلات معتبر داخلی و خارجی،

تبصره 1: در شرایط تساوی امتیازات، واگذاری تألیف/ترجمه، اولویت با اعضاء هیأت علمی دانشگاه فرهنگیان خواهد بود. به­علاوه، طرح نامه ­های مشارکتی اعضای هیأت علمی دانشگاه فرهنگیان با اعضای هیأت علمی سایر دانشگاه ها در اولویت قرار خواهند گرفت.

 تبصرة 2: در زمینه عناوینی که اعضای علمی استادیار و بالاتر متقاضی تولید اثر نباشند، تولید محتوا توسط هیأت علمی با مرتبه مربی پس از تأیید کارگروه تخصصی تأمین و تولید محتوا امکان­پذیر خواهد بود.(در صورت لزوم اسامی عناوین مرتبط با این تبصره پس از بررسی نتایج فراخوان اعلام خواهد شد).

ب )   طرح نامه پیشنهادی:

  1. با توجه به رسالت دانشگاه فرهنگیان، بر تولید دانش آموزش در رشته های تخصصی و نیز تولید دانش تربیتی ناظر به برنامه­ ی درسی تربیت­ معلم  تکیه داشته باشد،
  2. سیر منطقی تدوین محتوا ، عناوین فصل ها و اهم رئوس مطالب آنها را مشخص کند،
  3. همخوانی با سرفصل ها و  قلمرو تخصصی موضوعی را در بر داشته باشد،
  4. ترتیب و توالی و نظم در ارائه محتوا را نشان دهد،

تبصره: ملاک های تولید محتوای کتاب پس از پذیرش طرح نامه به متقاضیان اعلام خواهد شد.

ضمنا توصیه می­شود متقاضیان جهت کسب اطلاعات تفصیلی، شیوه ­نامة تأمین و تولید محتوای آموزشی دانشگاه فرهنگیان را که به پیوست ارائه شده، مطالعه  و جهت آشنایی با سرفصل های دروس به لینک ذیل مراجعه نمایند.

سرفصل های دروس 

 


| شناسه مطلب: 57499

تعداد بازدید: 821 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران