پردیس امام محمد باقر(ع) بجنورد

همایش کیفیت آموزش در دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی برگزار گردید.

همایش کیفیت آموزش در دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی باحضور مسئولین و دانشجومعلمان پردیس های پسران و دختران استان در محل سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار گردید.

دکتر حبیب صفرزاده سرپرست دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی  با اشاره به مراحل تکامل یک دانشگاه گفت: مرحله ایجاد، تثبیت، توسعه کمی و مقوله کیفی و استاندارد سازی از مراحل تکامل یک دانشگاه است و دانشگاه فرهنگیان در حال حاضر در مرحله کیفیت است.

وی ادامه داد: توجه به کیفیت به معنی منع کمیت نیست بلکه توسعه کمی هم باید با کیفیت بیشتر باشد.

دکتر حبیب صفرزاده اظهارداشت: در حال حاضر برای ما کمیت مهم نیست، بلکه کیفیت در دانشگاه فرهنگیان مهم است و تلاش درجهت کیفیت بخشی فعالیت های و برنامه های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی وظیفه خطیری است که همه همکاران باید بیش از پیش احساس مسئولیت نمایند.

وی در مورد کیفیت آموزشی تصریح کرد: عامل اصلی کیفت آموزش، ابتدا توان علمی، فرهنگی و اجتماعی اساتید دانشگاه و بعد از آن میزان علاقه و توانمندی دانشجومعلمان می باشد و بقیه فاکتورها نظیر تجهیزات آموزشی و فضای کلاسی متاثر از دو مولفه فوق می باشند.

دراین نشست علمی دونفر از دانشجومعلمان و دونفر از اساتید پردیس های استان نکته نظرات خود را پیرامون کیفیت آموزش در دانشگاه فرهنگیان بیان نمودند.

در پایان نشست دکتر میرزایی، دکتر منفردی راز، دکتر جوینی سرپرست و معاونین پردیس امام محمدباقر(ع)و خانم قوچانی مقدم  معاون پردیس امام جعفرصادق(ع) در راستای اعتلاء بهبود کیفیت آموزش در دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی بیاناتی را ایراد و دانشجومعلمان را ارائه طریق نمودند.


| شناسه مطلب: 65405

تعداد بازدید: | آخرین بازدید:
نظرات کاربران