پردیس امام محمد باقر(ع) بجنورد

دیدار دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی با مقام معظم رهبری

جمعی از دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی به مناسبت اربعین حسینیبادیگر دانشجویان دانشگاههای استان در مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان عالم حضرت امام حسین(ع) در بیت رهبری حضور یافته و با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

این دیدار به مناسبت اربعین حسینی در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد و دانشجویان از سراسر کشور حضور داشتند و حسینیه امام خمینی(ره) میزبان هیئتهای دانشجویی از سراسر کشور بود و دانشجویان دلداده حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی به عزاداری پرداختند.

در این مراسم، حجت الاسلام والمسلمین پناهیان در سخنانی، اساسی ترین نیاز جامعه را ایجاد تشکلهای ولایی و تقویت ارتباطات دینی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی مؤمنان و هم افزایی آنان دانست و افزود: هیئتهای دانشجویی نمونه موفقی از تشکیلات ولایی و تمرین جمعی ولایتمداری هستند.
وی بزرگ ترین درس حماسه پر شکوه اربعین و حضور میلیونی عاشقان حسینی (ع) را اجتماع سازمان یافته و ایثارگرانه مؤمنان حول محور ولایت و امامت خواند و گفت: جاری شدن این روحیه در تمام شئون زندگی و ایجاد همبستگی در بستر ایثار و همکاری مؤمنانه، راه حل مشکلات درجامعه اسلامی است.

در این مراسم، آقای میثم مطیعی نیز به ذکر مصیبت و نوحه خوانی پرداخت.
در پایان مراسم، دانشجویان نماز ظهر و عصر را به امامت رهبر انقلاب اسلامی اقامه کردند.

 


| شناسه مطلب: 66515

تعداد بازدید: | آخرین بازدید:
نظرات کاربران