دوره های ضمن خدمت فناوری اطلاعات ویژه دانشجو معلمان

به منظور گسترش بهره گیری از فناوری های نوین و اعمال وحدت رویه در راستای توسعه دولت الکترونیک و افزایش سطح دانش و مهارت فناوری اطلاعات دانشجو معلمان، معاونت  نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت و مرکز هوشمند سازی دانشگاه با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، دوره های آموزشی فناوری اطلاعات ویژه کلیه کارکنان دولت را برگزار می کنند.در همین راستا دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان  نیز  می توانند در این دوره ها شرکت نمایند.

 تاریخ شروع این دوره های آموزشی  شنبه 11/09/1396 از ساعت 9 الی 21:30 در 11 ساعت کلاسی مجزا بوده و دوره ها بصورت تمام الکترونیکی (آموزش و  آزمون پایانی) برگزار می شوند. کلیه دانشجو معلمان می توانند برای بهره مند شدن از  دوره های مذکور  از  تاریخ  چهار شنبه 01/09/1396  با مراجعه به سایت www.cfu.ac.ir/elearning (لینک دوره های فناوری اطلاعات سازمان مدیریت) وارد سامانه شوند . شناسه و رمز عبور شرکت کنندگان کد ملی  است  و پیشنهاد می شود شرکت کنندگان در نخستین ورود به سامانه نسبت به تغییر رمز عبور اقدام نمایند. جدول عناوین و ساعات دوره  و دستورالعمل بکارگیری سامانه  در بخش ضمائم در دسترس می باشد. کلیه اطلاعات تکمیلی  از طریق آدرس سایت اعلام شده در اختیار کاربران خواهد بود.

لازم به ذکر است ظرفیت برگزاری این دوره ها 10000 نفر می باشد، لذا اولویت ثبت نام با کسانیست که زودتر به سامانه مذکور مراجعه نمایند.


| شناسه مطلب: 91058

تعداد بازدید: 535 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران